Jedeme na DOVOLENOU!
Poslední objednávky, které stihneme expedovat budou ve čtvrtek 13.6, ostatní expedujeme až v týdnu od 24.6.

Foxess a Cloud Error

Máš střídač FOXESS a Solar Station ti hlásí Cloud Error?

V nedávné době FOXESS výrazně změnilo API (datový můstek) a systém přihlašování. SOLAR STATION je již na tuto změnu upraven, ale je potřeba jej mírně přenastavit.

Nově místo jména a hesla se do SOLAR STATION zadává API klíč. To je takové dlouhé číslo, které znáš jen ty a v podstatě je to jméno a heslo dohromady. Toto číslo získáš, když se přihlásíš do www.foxesscloud.com. Zde ťukni na ikonku Uživatele - Uživatelský profil - Správa API - Generovat API klíč. Vygeneruje se ti takové dlouhé alfanumerické číslo. Toto číslo si zkopíruj do schránky (CTRL+C).

Teď na SOLAR STATION stiskni RESET. Při resetu nejspíš dojde k aktualizaci jeho firmware. Potřebuješ verzi alespoň 205R. Po RESETu se na hlavní obrazovce dole na 5 minut zobrazí informace, na které je dostupný ten nastavovací formulář SOLAR STATION, který znáš z prvního nastavení. Otevři tuto adresu na svém počítači nebo mobilu. U střídače FOXESS je nově políčko pro zadání toho API klíče. Pak formulář ulož. SOLAR STATION se na 30 sekund sekne - ukládá nastavení.

To je vše. Návod je delší než samotná operace :-)

Zpět do obchodu